Deutsch Version english version

 

Silniki elektryczne

Napędy do autobusów elektrycznych polskiej firmy MEDCOM

MEDCOM wyprodukował 150-ty napęd do autobusów elektrycznych, a do końca roku chce tę liczbę jeszcze podwoić. Dzięki współpracy z firmą Solaris MEDCOM należy w tym momencie do ścisłej czołówki największych producentów napędów do e-busów w Europie.

więcej »
Charoen Pokphand Foods korzysta z systemów transportowych firmy Interroll

Firma Interroll wraz z trzema producentami OEM, zainstalowała przenośniki taśmowe o podwyższonych standardach higienicznych, wyposażone w silniki bębnowe Interroll w tajlandzkim oddziale firmy Charoen Pokphand Foods (CPF). Jest to największy na świecie producent pasz i krewetek oraz światowy lider wśród producentów drobiu, wieprzowiny i innych produktów rolnych.

więcej »
HARTING na targach CES 2018 w Las Vegas

 Samochód "Snap" Rinspeeda wspierany przez technologię firmy HARTING.

więcej »
Pompa insulinowa z silnikiem firmy FAULHABER

Cukrzyca to obecnie jedna z najbardziej powszechnych chorób. Przewlekle chorzy pacjenci mogą optymalnie kontrolować leczenie dzięki pompie insulinowej –­ napędzanej silnikami miniaturowymi FAULHABER. 

więcej »
System Pallet Control PC 6000 firmy Interroll do beznaporowego transportu palet

Interroll rozbudowuje zdecentralizowaną koncepcję sterowania i napędu, wykorzystywaną z powodzeniem od lat w systemach transportu beznaporowego. Bazuje ona na 24-woltowych silnikach RollerDrive i sterownikach MultiControl. Obecnie do portfolio firmy trafiła specjalna odmiana systemu przeznaczona do transportu palet.

więcej »