W temacie głównym aktualnego wydania „elektrotechnika AUTOMATYKA” poruszamy kwestię polskiej branży elektronicznej oraz elektrotechnicznej, perspektyw rozwoju dla polskich firm działających w tym obszarze i niezbędnych zmian, jakie muszą podjąć, by sprostać konkurencji ze Wschodu i Zachodu.

Z kolei w artykule „Energia dla przemysłu” opisujemy polski rynek energetyczny oraz poruszamy kwestię wpływu korzystania z energii elektrycznej (i związanych z tym kosztów) na funkcjonowanie i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

W najświeższym numerze znajdziecie również m.in. artykuł o energooszczędnych napędach jako sposobie na oszczędności w przedsiębiorstwie, jak i o zastosowaniu serwonapędów w automatyce przemysłowej.

W numerze nie brakuje również licznych ciekawostek z sektora elektrotechniki i automatyzacji produkcji zarówno z krajowego podwórka, jak i z innych krajów.

Zapraszamy do lektury! Zainteresowanych odsyłamy do szczegółowego spisu treści i lektury magazynu w wersji elektronicznej! A osoby i firmy chcące regularnie otrzymywać nasze czasopismo prosimy o kontakt z działem prenumeraty lub złożenie zamówienia poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

>>Zobacz szczegółowy spis treści i wersję poglądową<<